ورق پلکسی Fundamentals Explained

امروزه با تولید ورق‌های اکریلیک ضد خش دیگر نگران خط و خش روی سطح پلکسی نخواهید بود. برای تولید طلق‌های ضدخش ، از یک لایه ضدخش با ضخامت بسیار کم بهره می‌گیرند. به این دلیل که تاثیر منفی بر شفافیت و ظاهر طلق نگذارد. خش‌پذیری به خصوص در طلق‌های شفاف بیشتر مورد توجه است. ورق هایی که خش‌پذیر هستند نه تنها از نظر ظاهر که از نظر شفافیت نیز افت می‌کنند.

سی ان سی تراش و برش

آیا پلکسی در حین عملیات لیزر دچار شکستگی و خرابی نمی شود؟

موضوع دیگری که آن نیز می تواند در قضاوت ما نسبت به ورق های پلکسی گلاس کمک کننده باشد، انعطاف پذیری پلکسی هاست.

از مزیت های مهم ورق پلکسی از نوع فلورسنت جذابیت ظاهری آن می باشد.

استفاده از طلق‌های پلکسی شفاف در وسعت زیاد ممکن است سبب ایجاد محیط بسیار نورانی شود. طلق اکریلیک مات در قسمت‌های مختلف ساختمان استفاده می‌شوند ، و نتایج رضایت بخشی رقم می‌زنند. طلق اکریلیک مات به ویژه برای ساخت پوشش‌های سقفی و دیواری به کار گرفته می‌شود. سایه‌بان‌ها و آلاچیق‌های ساخته‌شده با پلکسی مات ، مقاوم و زیبا هستند.

علت فراوانی پلاستیک‌ها در کیفیت عالی ، قیمت ارزان و وزن سبک آن ها است. پلاستیک‌ها ساختار مولکولی تقریبا مشابه با شیشه دارند. البته شیشه ها اغلب در دسته مواد پلیمری قرار نمی‌گیرند. خصوصیت مهم مواد ترموپلاستیکی هنگام تغییر حالت نمود دارد.

لذا علاوه بر مزیت خرید آنلاین و تلفنی این ورق از شرکت پامنار خریداران می توانند در سریع ترین زمان ممکن محصول خریداری خود را تحویل گیرند.

از ورق پلکسی ریچانگ می توان در طراحی دکور استفاده نمود؟

پلکسی گلاس ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند و در صنایع مختلف به کار می روند . این پلکسی ها در انواع مختلف و سایزهای متفاوت تولید می شوند.

مقاومت بالا در برابر فشار و ضربه پلکسی گلاس : هر چند که تمامی ورق های پلکسی مقاومت صد در صدی در برابر فشار ندارند و کاملا انعطاف پذیر نیستند ، اما از مقاومت های مختلفی برخوردارند.

ورق های پلکسی علاوه بر شفافیت و ظاهر زیبایی که دارند ،باید در برابر فشار و ضربات و همچنین تغییرات آب و هوایی از مقاومت خوبی برخوردار می باشند.

این محصول به دلیل ویژگی خاص خود، اشعه مضر خورشید را از خود عبور نمی دهد.

سرعت و دقت دستگاه لیزر برش و حکاکی پلکسی بستگی به کیفیت و تاریخ تولید آن دارد.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “ورق پلکسی Fundamentals Explained”

Leave a Reply

Gravatar